facebook
Logo firmy

Oferta

Nasza firma sprzątająca oferuje nastepujące usługi sprzątające:

 

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje specjalistyczne usługi sprzątające

  •  sprzątania biur, garaży, hal,
  •  sprzątanie poremontowe,
  •  sprzątanie po imprezach,
  •  czyszczenia elewacji i elementów zewnętrznych,
  •  pranie tapicerki meblowej i samochodowej,
  •  mycie garaży,
  •  mycie okien,
  •  pranie dywanów i wykładzin,
  •  mycie ciśnieniowe,
  •  mycie parą.

Nasze pogotowie sprzątające jest do Państwa dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu.

 

Sprzątanie obiektów

 

Oferujemy Państwu kompleksowe sprzątanie biur, obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, a także sprzątanie magazynów oraz terenów zewnętrznych. Nasze usługi sprzątające obejmują kompleksową obsługę, tj. bieżące utrzymanie czystości oraz pełen zakres usług konserwacyjnych i specjalistycznych. Usługi sprzątające realizujemy w oparciu o przestrzeganie ścisłych procedur sanitarno-epidemiologicznych i organizacyjnych.

Usługi porządkowe świadczymy z należytą dokładnością. Dzięki doskonałej organizacji pracy, nie angażujemy uwagi naszych Klientów, którzy mogą skoncentrować się wyłącznie na prowadzonej działalności.

Czyszczenie dywanów i wykładzin

 

Czyszczenie dywanów i wykładzin w domach prywatnych jak i obiektach użytkowych jest procesem niezbędnym do utrzymania porządku i higieny. Aby zapobiec zabrudzeniom, prowadzącym do trwałych uszkodzeń mechanicznych włókien, należy pamiętać o dokonywaniu regularnych zabiegów pielęgnacyjnych. W tym celu konieczne jest systematyczne czyszczenie dywanów i wykładzin, ich odkurzanie oraz bieżące odplamianie i pranie metodami pielęgnacyjnymi np. suchą pianą. Dogłębne pranie dywanów i wykładzin, oferowane przez naszą firmę, jest konieczne dla usunięcia silniejszych zabrudzeń. Jako minimum przyjmuje się, że wykładziny i dywany w domach prywatnych powinny być dogłębnie prane przynajmniej raz w roku, a w obiektach publicznych przynajmniej raz na pół roku. Z uwagi na duże natężenie ruchu w obiektach publicznych, czyszczenie wykładzin i dywanów wzrasta oznacza nawet comiesięczny zabieg pielęgnacyjny.

Pranie tapicerki meblowej i samochodowej

 

Meble tapicerowane, jako znaczący element wyposażenia naszych domów, restauracji czy hoteli, cieszą się niesłabnącym powodzeniem. W znaczący sposób decydują o wyglądzie i estetyce wnętrz naszych salonów, sypialni, biur, pracowni czy jadalni. Wskutek codziennej eksploatacji narażone są jednak na wiele zabrudzeń, stąd konieczne jest ich czyszczenie. Pranie tapicerki samochodowej i meblowej, z wykorzystaniem bezpiecznych i skutecznych metod, pozwala dłużej cieszyć się pięknym wystrojem naszych wnętrz. 

 

Mycie zlewu, sprzątanie kuchniObszar działalności:

Warszawa – Włochy

Warszawa – Ursus

Warszawa – Wola

Warszawa – Ochota

Warszawa – Śródmieście

Warszawa – Żoliborz

Warszawa – Bielany

Warszawa – Mokotów

Warszawa – Ursynów

 

Oraz okolice takie jak: Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Piastów, Pruszków, Stare Babice.